Please update your Flash Player to view content.
Ad Astra

Ad Astra

Stowarzyszenie Ad Astra istnieje od października 2008 roku i w ciągu niespełna czterech lat zorganizowało szereg imprez o charakterze kulturalnym, przeprowadziło inicjatywy społeczne, w tym także profilaktyczne.

piątek, 01 listopad 2013 00:00

Polska i Czechy - razem w Europie

Po bardzo dobrym odbiorze 40 odcinków cyklu „Cztery pory roku w Europradziadzie”, przygotowaliśmy dla Was kolejne materiały filmowe. Tym razem tematyka również oscyluje wokół szeroko pojętego pojęcia wspierania rozwoju stosunków polsko-czeskich, a materiały zrealizowaliśmy w ramach konkursu Ministra Spraw Zagranicznych.

piątek, 07 grudzień 2012 10:00

Visegrad Music Union

music unionStowarzyszenie „Ad Astra” współpracujące z Nyskim Domem Kultury otrzymało dotacje z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego na realizację cyklu koncertów pod nazwą Visegrad Music Union.

Oferta półkolonii Stowarzyszenia Ad Astra organizowanych w Nyskim Domu Kultury wywołała ogromne zainteresowanie nysan. Już pierwszego dnia zgłoszeń biuro wypełnili rodzice, chcący zapewnić pociechom moc dopołudniowych atrakcji. Po paru dniach wyczerpane były miejsca nawet na liście rezerwowej. Sprawiła to niska cena (tylko 100 zł) oraz atrakcyjny program zajęć.

czwartek, 01 lipiec 2010 00:00

Polsko-Czeska Muzyczna Fiesta

Szykuje się nam kolejny duży festiwal, a raczej pięć edycji koncertów w różnych stylach muzycznych. Polsko-Czeska Muzyczna Fiesta! Święto muzyki przeprowadzimy wraz z partnerami z Czech. Zapraszamy na koncerty. Na pierwszy ogień idzie hip-hop.

W konkursie na realizację nagłośnienia i oświetlenia imprezy pn. METALOWA TWIERDZA 2011 zostala wybrana oferta firmy Twister - technika estradowa z Tychów, w związku z odstąpieniem od podpisania umowy przez firmę Twister, umowa została podpisana z kolejnym oferentem z konkursu - firmą BESKO z Opola.

piątek, 16 lipiec 2010 00:00

Dlaczego POLSKO CZESKA MUZYCZNA FIESTA?

Polsko - Czeska Muzyczna Fiesta jest projektem o unikatowym charakterze i znaczeniu, gdyż oprócz integracji mieszkańców polsko-czeskiego pogranicza i roli kulturotwórczej, promuje polskich i czeskich muzyków – amatorów wykonujących muzykę „młodzieżową”, czyli hip-hop i house, a także grających muzykę reggae i rockową.

Zapraszamy do lektury materiałów n/t naszego Stowarzyszenia, które pojawiły się w lokalnej prasie. Polecamy również wywiad z Prezesem Ad Astry, Michałem Baraniewiczem.

Oferent wybrany do realizacji zadania: na zabezpieczenie Ochrony imprezy METALOWA TWIERDZA 2011 to Agencja Ochrony Fox, ul. Korfantego 51, 40-160 Katowice

Zaproszenie do złożenia oferty na nagłośnienie i oświetlenie sceniczne podczas festiwalu muzyki rockowej i metalowej METALOWA TWIERDZA 2011. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenia Ad Astra w Nysie.

<< Start < poprz. 1 2 3 nast. > Zakończenie >>
Strona 1 z 3

Lubisz nas?

Dom Dwóch Kultur

dom dwóch kultur

visegrad_find

 

| + -