Please update your Flash Player to view content.
piątek, 16 lipiec 2010 00:00

Dlaczego POLSKO CZESKA MUZYCZNA FIESTA?

Polsko - Czeska Muzyczna Fiesta jest projektem o unikatowym charakterze i znaczeniu, gdyż oprócz integracji mieszkańców polsko-czeskiego pogranicza i roli kulturotwórczej, promuje polskich i czeskich muzyków – amatorów wykonujących muzykę „młodzieżową”, czyli hip-hop i house, a także grających muzykę reggae i rockową.

 

Inicjatywa została bardzo wysoko oceniona przez uczestników oraz publiczność, zarówno Polską jak i Czeską.

Każda impreza została poprzedzona szeroko zakrojoną kampanią reklamową - wysłano SMS-owe powiadomienia z bazy SMS-owej Domu Kultury, wykonano ulotki i plakaty w językach polskim i czeskim, zamieszczono głoszenia i relacje w lokalnych mediach i podjęto wiele innych akcji nagłaśniających w mediach ogólnokrajowych. Poza działaniami ujętymi w opisie projektu i budżecie wykonano dodatkowe plakaty (na imprezy hip-hopowe oraz reggae), banery (na imprezy hip-hopowe, rockowe i house), nagrania filmowe zamieszczone na serwisie www Nyskiego Domu Kultury, podjęto współpracę z ogólnokrajowymi mediami, takimi jak TVP1 i inne.

Projekt jest współfinansowany z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z środków budżetu państwa.

Ad Astra

Stowarzyszenie Ad Astra istnieje od października 2008 roku i w ciągu niespełna czterech lat zorganizowało szereg imprez o charakterze kulturalnym, przeprowadziło inicjatywy społeczne, w tym także profilaktyczne.

Lubisz nas?

Dom Dwóch Kultur

dom dwóch kultur

visegrad_find

 

| + -