Please update your Flash Player to view content.
piątek, 01 listopad 2013 00:00

Polska i Czechy - razem w Europie

Po bardzo dobrym odbiorze 40 odcinków cyklu „Cztery pory roku w Europradziadzie”, przygotowaliśmy dla Was kolejne materiały filmowe. Tym razem tematyka również oscyluje wokół szeroko pojętego pojęcia wspierania rozwoju stosunków polsko-czeskich, a materiały zrealizowaliśmy w ramach konkursu Ministra Spraw Zagranicznych.

piątek, 07 grudzień 2012 10:00

Visegrad Music Union

music unionStowarzyszenie „Ad Astra” współpracujące z Nyskim Domem Kultury otrzymało dotacje z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego na realizację cyklu koncertów pod nazwą Visegrad Music Union.

Celem projektu jest promowanie muzyki narodowej krajów grupy wyszechradzkiej, tj. Polski, Czech, Słowacji i Węgier. W ramach projektu odbędą się 4 koncerty muzyczne. Wykonawcami będą Polacy, Czesi, Słowacy i Węgrzy. Zaprezentujemy różne gatunki od rock opery do muzyki dawnej.

"Cztery pory roku w Europradziadzie" to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa PRZEKRACZAMY GRANICE. 

Zapraszamy do lektury materiałów n/t naszego Stowarzyszenia, które pojawiły się w lokalnej prasie. Polecamy również wywiad z Prezesem Ad Astry, Michałem Baraniewiczem.

poniedziałek, 04 lipiec 2011 00:00

METALOWA TWIERDZA 2011

Stowarzyszenia Ad Astra otrzymało dofinansowanie realizacji imprezy Metalowa Twierdza 2011 Impreza, która była organizowana od 2003 roku tym razem zostanie zrealizowana przez nasze Stowarzyszenie, przy współpracy z Nyskim Domem Kultury oraz niezastąpionym od samego początku Stowarzyszeniem Format Nysa.

wtorek, 01 marzec 2011 00:00

Muzyka moim jedynym nałogiem

Stowarzyszenie Ad Astra realizuje w terminie od marca do czerwca projekt "Muzyka moim jedynym nałogiem", który jest elementem profilaktyki uzależnień. Projekt finansowany jest ze środków Wydziału Polityki Społecznej Urzedu Miejskiego w Nysie.

poniedziałek, 14 luty 2011 00:00

Learning together

<< Start < poprz. 1 2 nast. > Zakończenie >>
Strona 1 z 2

Lubisz nas?

Dom Dwóch Kultur

dom dwóch kultur

visegrad_find

 

| + -