Please update your Flash Player to view content.

Ad Astra

Opublikowano: 06 lipiec 2009

Oferta półkolonii Stowarzyszenia Ad Astra organizowanych w Nyskim Domu Kultury wywołała ogromne zainteresowanie Nysan. Już pierwszego dnia zgłoszeń biuro wypełnili rodzice, chcący zapewnić pociechom moc dopołudniowych atrakcji. Po paru dniach wyczerpane były miejsca nawet na liście rezerwowej. Sprawiła to niska cena (tylko 100 zł) oraz atrakcyjny program zajęć.

 

Dzieci pod opieką wykwalifikowanych specjalistów bawiły się w różnych miejscach Nysy, a także w opolskim kinie i zoo, wychodziły do parku i na basen. Gdy o 15.00 gromadziły się na placu zabaw - tradycyjnym miejscu odbioru przez rodziców - opowieściom nie było końca. Zwykle rodzic nie zdążył nawet zadać tradycyjnego pytania "co robiliście?", a już słuchał historii gorąco ilustrowanych rękami i nogami szkraba.

Obydwa turnusy przebiegły bezproblemowo. Niezwykle żywym dzieciom nie udało się wyprowadzić w pole opiekunów i np. próby samodzielnego odwiedzenia cioci, bo akurat przechodzono koło jej domu, spaliły na panewce. Sami opiekunowie także wspominają półkolonie miło, bo radością dzieci w mig się zarazili. W ogóle to rozpromienione buzie berbeci były najlepszym podsumowaniem całej imprezy i jej znakiem rozpoznawczym.

Lubisz nas?

Dom Dwóch Kultur

dom dwóch kultur

visegrad_find

 

Polecamy

Regionalna Telewizja Opolskie

 

Visit opolskie

4 pory roku

Masz pomysł, jak ciekawie pokazać kulturę, pasje i ludzi pogranicza? Chciałbyś pomóc w realizacji materiałów video? Napisz do nas!

Szlachetna Paczka

 

 

 

 

 

| + -